2020 – 2021 yılı modellerin yaradılış hikâyeleri ve ilham kaynağı uygulama teknikleri, renk formülleri uygulamalı olarak anlatılacaktır.

ÇÖZÜM ORTAKLIĞI

 

Hair Planet By Davines Akademi

Hair Pilanet Koçak kardeşler tarafından sadece saç bakım ve tasarımı değil aynı zamanda Osmanlı’dan günümüze dek gelen 500 yıllık hamam kültürünü, ruhsal arınmayı ve terapi masaj , makyaj ve cilt bakımında ileri teknolojisi ile misafirlerini desteklemeyi amaçlayarak kuruldu . Hair Pilanet ortakları Koçak ailesi Davines grup sponsorluğunda FSSEM bünyesindeki güzellik, cilt bakımı, makyaj , saç tasarım ve ilişkili her konuda öğrencilerimize destek vermek üzere Sürekli Eğitim Merkezimizin çözüm ortakları arasına katıldı.

Davines kozmetik ürünleri sponsorluğunda yürütülen akademimizde Davines Grup kendisini şöyle tanımlıyor;

Sürdürülebilir güzelliğe olan inancımız bu dünyaya borçlu olduğumuz iyiliği ve güzelliği yüceltiyor.

SÜRDÜRÜLEBİLİR GÜZELLİK MANİFESTOSU

GÜZELLİK

İdeal güzellik anlayışımız ilhamını şekil ve özne arasındaki dengeden alıyor. Stilimiz sadelik, harmoni ve zevkin bir bütünü. İnandığımız güzellik bireyselliği kutsarken farklılıklarımızı da yüceltiyor. Bu nedenle kendimizi ürünlerimizi kullanan insanların içindeki güzelliği ortaya çıkarmak için bir araç olarak nitelendiriyoruz. “Güzellik” üreterek insanların kendilerine, çevrelerine, çalıştıkları yere ve sevdiklerine özen göstermelerine yol oluyoruz. Kendimizi geliştirerek zamanı yakalamaya ancak sadece trendlerin esiri olmamaya gayret ediyoruz.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

İdeal güzellik anlayışımız pratik ve sürdürülebilir kaynakları birleştiriyor. Bize göre, yaşadığımız her an için sürdürülebilirliği çevremize, kendimize ve sevdiklerimize borçluyuz. Sürdürülebilirlik birbiriyle alakalı birkaç anlama geliyor: – “sürdürülebilirlik” bizim için çevreye olan negatif etkimizin minimum seviyede olması; – “sürdürülebilirlik” yüksek teknoloji ve sanatsal ruhun ürünü ürünlerimizin verimliliği ve müşterilerimizin güvenliği; – “sürdürülebilirlik” özgür olmak… Kararlarımız %100 hesaplamalardan değil kalbimizden geliyor. Öncü ruhumuz, trendlerin ötesine geçmemizi sağlıyor. Davines’te tüm fikirler özgür doğar ardından bütünlükle geliştirilir. “Sürdürülebilirlik” ve “etik” … Latince anlamı “yuva” olan etik bu yüzden tam da Davines’te sahip olmak istediğimiz kavram. Bir aile şirketi olarak profesyonel çevremizi de bir yuva kadar sıcak, hoşgörülü ve samimi bir şekilde geliştirmek istiyoruz. Özetle, “güzel ve iyi” – eskilerin de dediği gibi “iç ve dış güzelliğin ayrılmaz bütünlüğü” sürdürülebilir güzellik demenin bir diğer şekli. Sürdürülebilir Güzellik de Davines demenin ikinci yolu. Amacımız; Markamızın vizyonu olan “Sürdürülebilir Güzellik” mottosu ile siz değerli varlıklarımız ile beraber çalışarak bu üzücü günleri en kısa zamanda geçireceğimizi ümit ediyorum. Türkiye’deki Eğitim ekibimiz ve Uluslararası ekibimiz ile birlikte hem yüz yüze hem de online eğitimlerimizle 2021 yılında da en iyisi için çalışmaya devam edeceğiz.

Ottavio Arnao Davines
Uluslararası Eğitim Koordinatörü