Proje Açıklaması

Akademik Amaçlı İngilizce Konuşma & Dinleme

Eğitimin Amacı

  • Öğrencilerin İngilizce gramer ve kelime dağarcığını geliştirmek
  • Öğrencilerin dinleme ve okuduğunu anlama becerilerini ve yetkinliğini geliştirmek
  • Konuşma ve telaffuz akıcılığı sağlamak
  • Öğrencilerin yazma becerilerini geliştirmek

Programın İçeriği

Akademik Amaçlı İngilizce programı, öğrencileri ABD’deki veya dünyanın herhangi bir yerindeki yüksek öğrenim kurumlarında başarılı olmaya hazırlar. Bu program, öğrencilere üniversite ortamında kullanmaları gereken daha spesifik kelime, dil bilgisi ve çalışma becerilerini öğretmektedir

Kimler Katılabilir?

İngilizce dil becerilerini geliştirmek isteyen, okul derslerinde başarı sağlamak ve derece elde etmek isteyen ve iş hayatında İngilizceyi aktif olarak kullanan herkes programa katılabilir.

Sertifika Hakkında

Bu eğitim programı tamamlandığında katılımcılara Broward Collage Üniversitesi tarafından eğitimi başarıyla tamamlayan öğrencilere katıldıkları programı ve aldıkları notları gösteren katılım sertifikası verilecektir. Öğrenciler ayrıca Lonca SEM sertifikalarını almaya hak kazanacaktır.

Program Detayları

  • Eğitim Tarihi: 1 Mart 2021
  • Toplam Eğitim Saati: 5 Saat/8 Hafta / ( 48 saat ekstra İngilizce pratik dersleri verilecek olup toplamda 88 saat eğitim verilecektir)
  • Katılımcı Sayısı: 25 Kişi
  • Kurs Ücreti: 3.000 TL (KDV dahil)

Nasıl Kayıt Olurum?

  1. Aşağıda yer alan ”Aday Bilgi Kayıt Formunu” doldurunuz.
  2. Akademik danışmanlarımız en kısa sürede detaylı bilgi için sizinle iletişime geçecektir.

EĞİTMEN

Prof. Jake Guyton
Prof. Jake GuytonEğitmen
Profesör Jake Guyton, yetişkinlere yönelik İngilizce dil eğitimi ve akademik amaçlı İngilizce eğitimi alanlarında uzmanlaşmakla birlikte aksan öğretme ve geliştirme metodolojilerinde belirli bir uzmanlığa sahiptir. Florida International Universitesi’nden (FIU) dil bilimi alanında bir yüksek lisans ve yabancı dil eğitiminde ikinci bir Yyüksek lisans derecesi olan TESOL (Teaching English as a second or Foreign Language) uzmanlığı bulunmaktadır.
Profesör Guyton’ın öğretim metodolojileri, karmaşık içeriği eğlenceli bir şekilde basitleştirmede büyük başarıya ulaştırmakla birlikte, öğrencilerinin etkili ve eğlenceli bir eğitim deneyimi yaşamalarını sağlar. Professor Guyton’s teaching methodologies leads to great success at simplifying complex content in an entertaining way that ensures that his students will have an effective and enjoyable educational experience.