Proje Açıklaması

Eğitimin amacı

Öğrencinin günlük hayatta dil becerilerini etkili ve uygun bir şekilde kullanarak iletişim kurmasını sağlamak

Etkili iletişim için İngilizce kullanımını müfredata göre uygulamak ve geliştirmek

Okuma, Dinleme, Konuşma ve Yazma becerilerinin kullanımını geliştirmek

Eleştirel ve analiz becerilerinin öğrenilmesi

Bu eğitim programı tamamlandığında katılımcılara verilecek belge (Katılım Belgesi, Sertifika)

Broward Collage üniversitesi tarafından eğitimi başarıyla tamamlayan öğrencilere katıldıkları programı ve aldıkları notları gösteren katılım sertifikası verilecektir. Öğrenciler ayrıca Lonca SEM sertifikalarını almaya hak kazanacaktır.

Programın içeriği

Genel İngilizce programı, günlük sosyal İngilizce eğitiminden oluşur, dört beceriyi de kapsar. Öğrencilerin İngilizce becerilerini çeşitli ortamlarda rahat iletişim kurabilecek şekilde geliştirmeyi amaçlamaktadır. Öğrenciler gerçek hayatta karşılaşacakları durumlarda kullanabilecekleri farklı dil durumlarını ve üslupları nispeten prova edebilecekler ve deneyimleyebileceklerdir. Hedeflenen Dil becerileri şunları içerir: dinleme, akıcılık geliştirme, sözlü iletişim, okuma, dilbilgisi, yazma ve kelime bilgisi geliştirme.

Kimler katılabilir?

İngilizce dil becerilerini geliştirmek isteyen, okul derslerinde başarı sağlamak isteyen ve iş hayatında aktif rol alan herkes programa katılabilir.

PROGRAM İŞLEYİŞ DETAYLARI

Eğitim tarihi: 8 – 11 Kasım 2021

Toplam Eğitim Saati: 16 saat / Haftada 4 saat
Katılımcı sayısı: 10 – 15 en az
Kurs ücreti: 1.000 TL (KDV dahil)
ŞİMDİ BAŞVUR

Nasıl Kayıt Olunur?

  1. Aşağıda yer alan ”Aday Bilgi Kayıt Formunu” doldurunuz

  2. Akademik danışmanlarımız en kısa sürede detaylı bilgi için sizinle iletişime geçecektir.
ADAY BİLGİ KAYIT FORMU

EĞİTMEN

Prof. Jake Guyton
Prof. Jake GuytonEĞİTMEN HAKKINDA
Profesör Jake Guyton, Yetişkinlere Yönelik İngilizce Dil Eğitimi ve Akademik Amaçlı İngilizce Eğitimi alanlarında uzmanlaşmakla birlikte Aksan öğretme ve geliştirme metodolojilerinde belirli bir uzmanlığa sahiptir. Florida International Universitesi’nden (FIU) Dil bilimi alanında bir Yüksek Lisans ve Yabancı Dil Eğitiminde ikinci bir Yüksek Lisans Derecesi olan TESOL (Teaching English as a second or Foreign Language) uzmanlığı bulunmaktadır.
Profesör Guyton’ın öğretim metodolojileri, karmaşık içeriği eğlenceli bir şekilde basitleştirmede büyük başarıya ulaştırmakla birlikte, öğrencilerinin etkili ve eğlenceli bir eğitim deneyimi yaşamalarını sağlar Professor Guyton’s teaching methodologies leads to great success at simplifying complex content in an entertaining way that ensures that his students will have an effective and enjoyable educational experience.