Proje Açıklaması

Eğitimin amacı

Doğaçlama tekniği kullanılarak eğlenmek, eğlendirmek ve oyunculukların geliştirilmesi amaçlanmaktadır.

Bu eğitim programı tamamlandığında katılımcılara verilecek belge (Katılım Belgesi)

Lonca SEM (YÖK Onaylı) katılım belgesi verilecektir.

Programın içeriği

Oyuncu adaylarının oyun içeriğine yönelik herhangi bir hazırlık ya da plan yapmadan gerçekleştirdiği performans anlamına geliyor. Sahnede seyirciden alınan bir sözcük ya da bir cümleden yola çıkarak oyuncular birbirlerinin o an oyuna getirdiği bilgileri kabul ediyor, üstüne ekleme yapıyor ve oyun ortak olarak kuruluyor.

Kimler katılabilir

Oyunculuğa ilgi duyan 18 yaş ve üstü kişiler.

PROGRAM İŞLEYİŞ DETAYLARI

Eğitim tarihi: 

Eğitim Günleri: –

Eğitim saati:

Kurs ücreti: 900 TL (KDV dahil)

ŞİMDİ BAŞVUR

Nasıl Kayıt Olurum?

  1. Aşağıda yer alan ‘Şimdi Başvur’ butonuna tıklayarak Ön Kayıt Formu doldurulmalıdır.
  2. Ön Kayıt sorası ödeme ve kesin kayıt işlemleri için en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Ön Kayıt için şimdi başvur!

ŞİMDİ BAŞVUR

EĞİTMEN

Naşit Özcan
Naşit ÖzcanEğitmen
Naşit Özcan, 1957’de İstanbul’da doğmuştur. Tuluat Ustası Naşit Özcan Bey’in torunu ve tiyatrocu Selim Naşit Özcan’ın bir rum Olan Sotiriya’yla (Oya hanım ile) yaptığı evlilikten olan oğludur. Halası Adile Naşit’dir.
1971 senesinde Gönül Ülkü – Gazanfer Özcan Tiyatrosu’nda “Ben Çalmadım” adlı çocuk oyunuyla ilk kez sahneye çıktı. Profesyonel tiyatro hayatı 1977 yılında Akbank Çocuk Tiyatrosu’nda başladı. Daha sonra babası Selim Naşit Özcan onu “Eti senin kemiği benim” diyerek Nejat Uygur’a teslim etti. 2.5 – 3 yıl onun yanında çalıştı.
1979 yılından 1980 yılına iki sene Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu’nun açtığı kurslarda83 – 84 yılında Şan Muzikholü’ne başladı.
Çeşitli tiyatrolarda çalışan Naşit Özcan, 1988’de İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’na katıldı ve pek çok oyunda rol görev yaptı. O günden bu güne; kadrolu olarak Şehir Tiyatrosu’nda oyuncudur.
26 Mart 2010 tarihinde 30. İsmail Dümbüllü Ödülü’lü, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’ndan Naşit Özcan’a verildi.
Çeşitli TV, sinema ve reklam filmlerinde rol alan Naşit Özcan, tiyatronun yanı sıra seslendirme çalışmaları da yapmaktadır.