Proje Açıklaması

Genel İngilizce

Eğitimin Amacı

  • Öğrencinin günlük hayatta dil becerilerini etkili ve uygun bir şekilde kullanarak iletişim kurmasını sağlamak
  • Etkili iletişim için İngilizce kullanımını müfredata göre uygulamak ve geliştirmek
  • Okuma, dinleme, konuşma ve yazma becerilerinin kullanımını geliştirmek
  • Eleştirel ve analiz becerilerinin öğrenilmesi

Programın İçeriği

Genel İngilizce programı, günlük sosyal İngilizce eğitiminden oluşur, dört beceriyi de kapsar. Öğrencilerin İngilizce becerilerini çeşitli ortamlarda rahat iletişim kurabilecek şekilde geliştirmeyi amaçlamaktadır. Öğrenciler gerçek hayatta karşılaşacakları durumlarda kullanabilecekleri farklı dil durumlarını ve üslupları nispeten prova edebilecekler ve deneyimleyebileceklerdir. Hedeflenen dil becerileri şunları içerir: dinleme, akıcılık geliştirme, sözlü iletişim, okuma, dilbilgisi, yazma ve kelime bilgisi geliştirme.

Kimler Katılabilir?

İngilizce dil becerilerini geliştirmek isteyen, okul derslerinde başarı sağlamak isteyen ve iş hayatında aktif rol alan herkes programa katılabilir.

Sertifika Hakkında

Bu eğitim programı tamamlandığında katılımcılara Broward Collage Üniversitesi tarafından eğitimi başarıyla tamamlayan öğrencilere katıldıkları programı ve aldıkları notları gösteren katılım sertifikası verilecektir. Öğrenciler ayrıca Lonca SEM sertifikalarını almaya hak kazanacaktır.

Program Detayları

  • Eğitim Tarihi: 8 – 11 Kasım 2021
  • Toplam Eğitim Saati: 16 Saat / Haftada 4 Saat
  • Katılımcı Sayısı: 10 – 15 En az
  • Kurs Ücreti: 1.000 TL (KDV dahil)

Nasıl Kayıt Olurum?

  1. Aşağıda yer alan ”Aday Bilgi Kayıt Formunu” doldurunuz

  2. Akademik danışmanlarımız en kısa sürede detaylı bilgi için sizinle iletişime geçecektir.

EĞİTMEN

Prof. Jake Guyton
Prof. Jake GuytonEğitmen
Profesör Jake Guyton, yetişkinlere yönelik İngilizce dil eğitimi ve akademik amaçlı İngilizce eğitimi alanlarında uzmanlaşmakla birlikte aksan öğretme ve geliştirme metodolojilerinde belirli bir uzmanlığa sahiptir. Florida International Universitesi’nden (FIU) dil bilimi alanında bir yüksek lisans ve yabancı dil eğitiminde ikinci bir Yyüksek lisans derecesi olan TESOL (Teaching English as a second or Foreign Language) uzmanlığı bulunmaktadır.
Profesör Guyton’ın öğretim metodolojileri, karmaşık içeriği eğlenceli bir şekilde basitleştirmede büyük başarıya ulaştırmakla birlikte, öğrencilerinin etkili ve eğlenceli bir eğitim deneyimi yaşamalarını sağlar. Professor Guyton’s teaching methodologies leads to great success at simplifying complex content in an entertaining way that ensures that his students will have an effective and enjoyable educational experience.