Proje Açıklaması

Eğitim Amacı

TOEFL & IELTS, dünyanın en yaygın kullanılan İngilizce dil yeterliliği sınavıdır. TOEFL & IELTS sınavının amacı, sınava giren kişinin konuşma dili İngilizce olan üniversitelere girebilmek için yeterli derecede İngilizce konuşma, yazma, okuma ve anlama becerilerine sahip olup olmadığını belirlemektir.

Programın İçeriği

Program, her adayın dört ana alanda İngilizceyi kullanma becerisine ne derece hakim olduğunu belirler: Dinleme,  konuşma, yazma, yazılı metinleri yorumlama

Kurstan sonra öğrenciler şunları yapabilmelidir:

 • Resmi TOEFL veya IELTS sınavına nasıl gireceğinizi tam olarak anlamak ve sınavın her bölümünü zamanında başarıyla tamamlayabilmek,
 • Akademik konuşma ve yazmada uygun üslup ve kelime dağarcığı kullanmak; TOEFL ve IELTS ile ilgili olarak daha fazla gelişme için kendi ihtiyaçlarını değerlendirmek.

Kimler Katılabilir?

IELTS ve TOEFL, dünyanın en popüler İngilizce dil sınavıdır. Yurtdışında çalışmak, okumak veya yaşamak, bir IELTS veya TOEFL programına katılmak bu hayali gerçekleştirmenize yardımcı olabilir.

Sertifika Hakkında

Bu eğitim programı tamamlandığında dersi başarıyla tamamlayan öğrencilere, öğrenci kimlikleri ile birlikte ders başlığı ve aldıkları notları gösteren bir Broward Collage sertifikası verilecektir. Kursu başarıyla tamamlamayan öğrencilere katılım sertifikası verilecektir. Öğrenciler ayrıca Lonca SEM sertifikalarına hak kazanacaktır.

Program Detayları

 • Eğitim tarihi: 22 Şubat 2021

Program içeriği 1:

 • Eğitim Günü: Pazartesi – Perşembe
 • Toplam Eğitim Saati: 8 Hafta / 40 saat / Haftada 5 saat (48 saat ekstra İngilizce pratik dersleri verilecek olup toplamda 88 saat eğitim verilecektir)
 • Eğitim Saati: 18.30 – 21.00 arası yapılacaktır.
 • Katılımcı Sayısı: 25 Kişi
Program içeriği 2:
 • Eğitim Günü: Cumartesi – Pazar
 • Toplam Eğitim Saati: 8 Hafta / 40 saat / Haftada 5 saat (48 saat ekstra İngilizce pratik dersleri verilecek olup toplamda 88 saat eğitim verilecektir)
 • Eğitim Saati: 10.00 – 14.30 arası yapılacaktır.
 • Katılımcı Sayısı: 25 Kişi
 • Kurs Ücreti: 3.000 TL (KDV dahil)

Nasıl Kayıt Olurum?

 1. Aşağıda yer alan ”Aday Bilgi Kayıt Formunu” doldurunuz.
 2. Akademik danışmanlarımız en kısa sürede detaylı bilgi için sizinle iletişime geçecektir.

EĞİTMEN

Prof. Jake Guyton
Prof. Jake GuytonEğitmen
Profesör Jake Guyton, yetişkinlere yönelik İngilizce dil eğitimi ve akademik amaçlı İngilizce eğitimi alanlarında uzmanlaşmakla birlikte aksan öğretme ve geliştirme metodolojilerinde belirli bir uzmanlığa sahiptir. Florida International Universitesi’nden (FIU) dil bilimi alanında bir yüksek lisans ve yabancı dil eğitiminde ikinci bir Yyüksek lisans derecesi olan TESOL (Teaching English as a second or Foreign Language) uzmanlığı bulunmaktadır.
Profesör Guyton’ın öğretim metodolojileri, karmaşık içeriği eğlenceli bir şekilde basitleştirmede büyük başarıya ulaştırmakla birlikte, öğrencilerinin etkili ve eğlenceli bir eğitim deneyimi yaşamalarını sağlar. Professor Guyton’s teaching methodologies leads to great success at simplifying complex content in an entertaining way that ensures that his students will have an effective and enjoyable educational experience.