27 yıllık bu serüvende bugüne kadar şahıs firmamız olan firmaları 2012 yılında

Macro DERM Kozmetik Ürünleri İhracat İthalat Sanayi Ticaret Limited Şirketi altında toparlayarak kurumsallaşma yolunda ilk adımlarımızı atmış bulunuyoruz. Dermo kozmetik sektöründe faaliyet gösteren firmamız, kurumlara değer yaratmak için sektörde yerini almış bir şirketidir.

Yüksek teknolojik kalite ve zamanında çözüm prensibiyle hareket ederek, müşterilerimizin verim ve rekabet gücünü arttırmak başlıca amacımızdır. Bu amaç doğrultusunda, proje ve kalite yönetimi konusunda en doğru sistem ve bileşenlerle çalışmaktayız.

Kuruluşumuzdan bu yana, dermo kozmetik sektöründe yaşanan hızlı değişim ve gelişmeleri bir bütün olarak görüp, büyük bir ihtiyaç haline gelen yeni nesil teknolojik ürünleri hayata geçirerek, Güzellik Sektörünün dermo kozmetik ürünlerinde stratejik iş ortağı olmayı başardık ve ihtiyaçlara çözümler sunarken, iş ortaklarımızın dermo kozmetik ürünler konusunda yatırım ve işletme maliyetlerinin azaltılmasında ve maksimum verimin sağlanmasında büyük bir rol oynadık.

Değerlerimiz

Başarılarımızın sürekliliğinde bize yol gösteren, Macro DERM tüm çalışanları ile bir aile olarak en iyi tanımlayan ve temsil eden değerlerimiz;  güvenilirlik, ekip çalışması, yenilikçilik, değer katma, sorumluluk, verimliliktir.

Vizyonumuz

Verdiğimiz tüm hizmetlerde,  çözüm ortaklarımızın koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve

sektöründe lider bir şirket olmaktır.

Misyonumuz

Sürekli gelişen ve fark yaratan ürünlerimiz ile müşterilerimizin verimlilik ve karlılığını arttırmasını sağlayan hizmetler sunmaktır.

Hedefimiz

Dermo kozmetik sektöründe en kaliteli hizmeti sunmak ve dünya çapında faaliyet gösteren yüksek nitelikli bir firma olmaktır.

Cildinize yaptığınız her doğru dokunuş Geleceğe yatırımdır…

Kurucular

Murat Halim Akkaya
Murat Halim AkkayaKurucu ve Eğitmen
24 Haziran 1976 tarihinde Macro DERM Yönetim kurulu başkanı doğdu
M. Halim AKKAYA 1976 yılında Zonguldak’ta doğmuştur. Annesinin adı Elmas Babasını adı Halim, Babası kaptan olup Kartal Adalar arası kum çakıl taşıma işi yapardı, Babasını 1986 yılında kaybetti, M. Halim AKKAYA Zonguldak’ta eğitim gördü. 1987 yılında Atalay Lisesi Yalova Endüstri Meslek lisesinden mezun oldu. Ardından 1998 yılında İstanbul üniversitesi İktisat fakültesinden mezun oldu M. Halim AKKAYA 5 kız kardeşi vardır.
Üniversite bitince 1998 yılında Manisa ve Kıbrıs Türk kuvvetleri alayında er olarak askerliğini tamamladı.
M. Halim AKKAYA Batı Karadeniz Demir Çelik A.Ş, Akıl işi Çözüm Ortaklığı A.Ş. Macro DERM, Marsi Dry Food gibi şirketlerin yönetim kurulu başkanlığı görevlerini yürütmektedir. Ayrıca Türkiye Sağlıklı Yaşam ve Araştırma Derneği [ SAYVAD ] derneğinin yönetim kurulu başkan yardımcılığı Güzellik Dünyası Platformunun Yönetim kurulu başkanlığını yürütmektedir.
2003 yılında Paralel Medyayı kurup belediyelere hizmet veren medya şirketi kurmuştur. Bunu takip eden ilk yıl ixir fm radyosu ve Havadis Gazetesi yatırımı gerçekleştirdi. Onun hemen akabinde Akıl işi Dergisini çıkardı. İstanbul Ticaret Odası Üyesi olan M. Halim AKKAYA 2 çocuk babasıdır
Bu arada Dermokozmetik sektörü ile ilgili yatırımlar yapmaya devam etmektedir.