AHLEI Tourism and Hospitality Industry

We guide future goals with our trainings, where we bring together individuals with a career plan for the tourism industry with the right knowledge and experience. Not only in the world of many different points in Turkey with the training we offer international standards we expect everyone in our training we support those who believe in the dream career goals!

2020-05-07T17:33:12+03:00

AHLA

AHLEI, serves the needs of international learning institutions and hotel organizations through its licensed affiliates. It has licensees in nearly 100 countries connecting AHLEI’s hospitality education and professional development resources.

Üniversitelerin Turizm Otelcilik ve Konaklama bölümleri turizm alanına yönelik nitelikli bireylerin yetişmesine yardımcı oluyor. Üniversite tercihinde bulunmamış veya farklı bir sektörden turizm endüstrisine geçiş yapmak isteyenler için de çeşitli eğitim merkezleri tarafından sertifikalı eğitimler veriliyor. Önemli olan size mesleğin tüm ihtiyaçlarını öğretebilecek ve size zengin imkanlar sunacak bir merkez bulmak. 

LoncaSEM olarak turizm ve ağırlama endüstrisine yönelik sektörün uzmanları tarafından verdiğimiz sertifikalı eğitimimiz ile turizm sektörüne yönelik kariyer hedefi olanlara rehberlik ediyoruz.