Lonca Sürekli Eğitim Merkezi

İstanbul Sağlık ve Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu LONCA Sürekli Eğitim Merkezi olarak, İstanbul Tarihi Yarımada’da bulunan yerleşkemizde hayat boyu öğrenme anlayışıyla bireylerin kendilerini iş ve özel yaşamlarında geliştirmelerine yönelik eğitimler veriyoruz.

Vizyonumuz, Uluslararası profesyonellik ve yöneticilik standartlarını yükseltmek amacıyla ilgili sektörlere kalifiye insan gücü yetiştirmektir.

Hayat devam ederken etrafınızda yaşayan insanların sevginize, ilginize, bilginize, gücünüze ne kadar ihtiyaçları olup olmadığını bilemezsiniz. Yapmanız gereken sadece faydalı olacağınız bir gelecek yetiştirmektir.

Siz sever, sevdiklerinize ilgi gösterir, bilginizi paylaşır, gücünüzü başarıları için de kullanırsanız çevrenizde yaşayanlara bilmediğiniz katkılarınız olur. Çünkü çevrenizdekilerin gerçekten neye ihtiyaç duyduklarını hiçbir zaman bilemezsiniz.

İyi planlanmış bir kariyer hayatıyla; başarılı, disiplinli, eğitimli ve güçlendirilmiş bir yaşamla çevrenizdeki her bireye katkınız olabilir.

Mesleğimize verdiğimiz değer onu ne kadar geliştirdiğimizle, çocuğumuza verdiğimiz değer onun gelecekten beklentileri ve eğitimine verdiğimiz değerle, meslek arkadaşlarımıza verdiğimiz değer öğrendiklerimizi ne kadar çok paylaştığımızla, kendimize verdiğimiz değer ise tüm bu değerler için ne kadar çok katkı sağladığımızla ilgilidir.

Geleceği planlayamayız ama kendi geleceğimize yön vererek herkesin faydalanmasını sağlayabiliriz. Bu sebeple hayat boyu öğrenmek her birimizin yaşam sloganı olmalıdır.

Şule Karanfil
Şule KaranfilLonca SEM Müdürü
Okşan Öksüz
Okşan ÖksüzLonca SEM İdari Birim Yardımcısı