Workshoplarımız

Tarihin dokusuyla birleşen sıcacık bir çalışma ortamında hem üretip hem kendinizi geliştireceğiniz keyifli workshoplar düzenliyoruz. Alanında yetkin isimlerle mutfak, tasarım, resim, heykel, makyaj ve daha birçok özel alanda düzenlediğimiz workshoplarla kendinizi ve yeteneklerinizi keşfedin.

2023-01-27T10:21:08+03:00

Ekmek Yapımı Workshop 1

Şef Hande Acı ile dünya mutfaklarının vazgeçilmezi birbirinden lezzetli ekmekleri keşfedin. İtalyan Focaccia ekmeğinden, Fransız Brioche ekmeğine, İngiliz Scones ekmeğinden hamburger ekmeğine farklı kültürlere ait ekmeklerin yapımını öğrenin ve sofralarınıza taşıyın.

2023-01-27T10:23:51+03:00

Popüler Restoran Tatlıları Workshop

Şef Tolga Bozok ile birbirinden lezzetli popüler restoran tatlılarını keşfedin. Özenerek hazırladığınız sofralarınızı, kahve molalarınızı, vazgeçilmez çay saatlerinizi popüler restoran tatlıları ile zengileştirin. Genellikle restoranlarda yediğimiz çeşitli tatlıların yapılışlarını, lezzet sırlarını ve sunumlarını öğrenin.

2023-01-27T10:23:32+03:00

Sokak Lezzetleri Workshop

Şef Tolga Bozok ile İstanbul’un en sevilen sokak lezzetlerini keşfedin, yapılışlarını deneyimleyerek kendi sofralarınıza taşıyın. Yemeklere ilgili duyan herkes katılabileceği workshopa katılın, birbirinden lezzetli sokak lezzetlerinin yapımını öğrenin. Workshopta hazırladığınız yemekleri dilerseniz tadım için sevdiklerinize götürün.