McArt.ist, Art Incubator, McBDC ortaklığının bir yan kuruluşudur. www.mcbdc.com, gelişen yetenekleri yaratıcı endüstrilerde isim yapmış sanatçılarla buluşturmakta olan bir destek programı yürütmektedir.

Sanat teknolojisi girişimleriyle büyümeyi hızlandırmak ve elde edilen harika sonuçlarla yaratıcı bir şekilde gelişmelerini sağlamak için çalışmalar sürdürüyor.

Hizmetlerimiz

  • Sanat Koleksiyoncusu: Tanınan sanatçı ve yetenekleri yeni koleksiyoncularla tanıştırmak, onlara tavsiyelerde bulunarak sanata katkı sağlamayı amaçlamaktadır. Bu sayede şu gibi faklı bakış açılarını bir araya getirir: sanat tarihi, sektörün ekonomik ampirik analizi, koleksiyoncuların davranışının sosyolojik ve antropolojik yorumları.

  • Seniorla Junior Tanıştığında: Konunun ustalarıyla bir araya gelen juniorlar hem sanat hem de iş desteği bulma şansı yakalar.
  • Kidz Love McArt.ist Club: Çocuklar ve genç yetişkinlere güzel sanatlar sevgisi aşılar ve yıl boyunca gelişimlerine uygun atölyeler düzenler.
  • Genç Koleksiyoncular Kulübü: Bu kulüp 7-18 yaş arasında modern sanat ve koleksiyonculuğa ilgi duyan çocuklar ve gençlere eğitim ve eğlencenin yanı sıra sanatsal sohbetlere katılabilecekleri bir sosyal ortam sağlar.
  • Sergi: Her sanatçının eserlerinin galerilerde sergilenmesini amaçlar, Sanatçılara stüdyoda rehberlik eder, bireysel sanat koleksiyoncularıyla özel toplantılar düzenler ve diğerlerinin de bu modern sanat ekosistemine katılma imkanı tanır.

Kurucular

Cem Bülent Ünal
Cem Bülent ÜnalKurucu
Genel Müdür ve ortak; McBDC İş Geliştirme ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd.Şti.
12 yıllık iş geliştirme danışmanlığı deneyimi
ERP, CRM, Satış Otomasyonu ve arzına odaklanan 7 yıllık BT danışmanlık deneyimi Zincir Yönetim Uygulamaları, çeşitli uzmanlık alanları ve önde gelen uluslararası kuruluşlar için pazara giriş, ortaklık ve küresel kaynak stratejilerinin geliştirilmesi Bilişim ve yüksek teknoloji endüstrisi
MC.Art.Istanbul kurucusu
Mimar Sinan Üniversitesi, Doktora ;”Kentsel Yaşam Kalitesi İçin Toplam Kalite Yönetimi Yaklaşımı” Tezi
Master ;Kentsel yönetim ve ekonomi Mimar Sinan Üniversitesi
Master ;Finans ve Muhasebe Marmara Üniversitesi
Fen fakültesi mezunu İŞLETME İstanbul Üniversitesi