AHLEI Turizm ve Ağırlama Endüstrisi

Dünyanın farklı ülkelerinde yaşayan insanlar turizm cenneti olan ülkemize tatil yapmak için geliyorlar. Her yıl milyonlarca insanın ziyaret ettiği ülkemizde şüphesiz turizm ve ağırlama endüstrisi de oldukça önem arz ediyor. Peki, ağırlama endüstrisi nedir? Ağırlama endüstrisi, insanlara yatak, yiyecek, içecek ve eğlence hizmeti sunan işletmelerin oluşturduğu bir endüstridir. Turizm endüstrisi olarak da adlandırılan ağırlama endüstrisi bu alana yönelik kariyer hedefleyen insanlar için de oldukça cazip fırsatlar sunuyor.

Üniversitelerin Turizm Otelcilik ve Konaklama bölümleri turizm alanına yönelik nitelikli bireylerin yetişmesine yardımcı oluyor. Üniversite tercihinde bulunmamış veya farklı bir sektörden turizm endüstrisine geçiş yapmak isteyenler için de çeşitli eğitim merkezleri tarafından sertifikalı eğitimler veriliyor. Önemli olan size mesleğin tüm ihtiyaçlarını öğretebilecek ve size zengin imkanlar sunacak bir merkez bulmak. 

LoncaSEM olarak turizm ve ağırlama endüstrisine yönelik sektörün uzmanları tarafından verdiğimiz sertifikalı eğitimimiz ile turizm sektörüne yönelik kariyer hedefi olanlara rehberlik ediyoruz.