Proje Açıklaması

Temel Fotoğraf Atölyesi

Eğitimin Amacı: Fotoğrafçılık Sanatı ile ilgi duyan kesimlerin, temel bilgilendirmeyle beraber teorik ve pratik deneyim kazanmasını sağlamak. Başlangıç seviyesinde fotoğraf çekim prensiplerine hakim olmasını olanak verecek bir içerikle eğitimimizi sunuyoruz.

Programın İçeriği: Görsel Sanatlar aracılığıyla dünya çapında, fotoğrafçılığın temel prensiplerini öğrenmenin ne kadar zor olabileceğini biliyoruz. Bu kapsamlı eğitim atölyesi fotoğrafçılık hakkında baştan sona bilmeniz gereken temel kavramları hem teorik hem de pratik olarak katılımcılara aktarmak üzere kurgulandı. Amacımız, bu Fotoğrafçılığın Temelleri serisini, fotoğrafçılığın temellerini mümkün olan en kısa sürede öğrenmenin en basit yolu haline dönüştürmek.

Kimler katılabilir? 16 yaşından büyük herkes katılabilir.

Toplam saat/gün: 4 gün x 2 saat

Eğitimin tarihi: Her hafta Perşembe 18.30 – 20.30

Katılımcı sayısı: 6-20

Şimdi Başvur

Fotoğrafçılığın Temelleri

Görsel Sanatlar aracılığıyla dünya çapında, fotoğrafçılığın temel prensiplerini öğrenmenin ne kadar zor olabileceğini biliyoruz. Bu kapsamlı eğitim atölyesi fotoğrafçılık hakkında baştan sona bilmeniz gereken temel kavramları hem teorik hem de pratik olarak katılımcılara aktarmak üzere kurgulandı. Amacımız, bu Fotoğrafçılığın Temelleri serisini, fotoğrafçılığın temellerini mümkün olan en kısa sürede öğrenmenin en basit yolu haline dönüştürmek.

Şimdi Başvur

EĞİTİMCİLER

TEVFİK ADATEPE
TEVFİK ADATEPEEĞİTİMCİ
Uzmanlık / İlgi alanı: Fotoğraf, 3D Tasarım, Reklam Tanıtım Organizasyon.
Artrospektif fotoğraf topluluğunun kurucu üyelerindendir.
Fotoğrafları ve hayata bakış açısı gündelik hayata dair kurguları içeren bir fotoğraf sanatçısı.
Istanbul hakkındaki bir çok fotoğrafını ilgi ve heyecanla izlenmektedir. Hani şöyle elimi çenemin altına koyup kafayı 30 derece yana yatırıp dirseğimi diğer elime destekleyip beklenen nadir fotoğrafçılardan birisi.

En Yeni Eğitimlerimizden Haberdar Ol

E-Posta Adresinle Kayıt Ol, Eğitimlerimizden Haberdar Ol.