Kişisel gelişim konularında; Katılımcıların; işte de özel hayatta da kendilerini (ve zamanla çevrelerini) motive edebilecekleri, çözümleri yine kendi potansiyellerinde bulmalarını sağlayacak benzersiz çalışmalar sunacaktır. Eğitimler, – Kendi İşini Yönetenleri, girişimcileri, her kademeden ekip yöneten yöneticileri, duygusal Hakimiyet Sahibi Olmak İsteyenleri, her koşulda yüksek motivasyonda kalmayı başarmak isteyenleri hedef almaktadır.

Birlikte Yapacağımız Eğitimler:

İçsel Motivasyon Teknikleri

İletişim Sihirbızları

Yaratıcı Düşünme Becerileri

Sunum Teknikleri ve Toplu iletişim

Üst düzey yönetsel Yetkinlikler

Kurucular

V. Tolga HANCI
V. Tolga HANCIKurucu ve Eğitmen
1971 İstanbul doğumlu Tolga, 18 yıllık reklamcılık kariyeri boyunca, ulusal ve uluslararası birçok markaya iletişim stratejilerinden yaratıcı süreç yönetimine, dijital pazarlamadan deneyim pazarlamasına kadar birçok alanda hizmet verdi. Hizmet verdiği markalar arasında; Coca-Cola, Peugeot, P&G, Alfa Romeo/FIAT, Akbank, Anadolu Jet, Hürriyet Gazetesi, Burger King sayılabilir.

Kendi ajansını yönettiği 4 yıldan sonra kariyerini dönüştürdü. İş dünyasında 28 yıllık deneyiminin son 10 yılında, yurt içi ve yurt dışında aldığı birçok eğitim sonrasında;

• Yönetici koçluğu, eğitmenlik ve iletişim danışmanlığına odaklanan Tolga,
• Yüzlerce yöneticiye yaklaşık 2000 saat koçluk verdi.
• Tolga’nın bizzat teslim ettiği kurumsal eğitimler ise 1000 saate yaklaşıyor.

Danışmanlık, yönetici koçluğu ve kurumsal eğitmenlikle geçen 10 yıl içerisinde uluslar arası arenada aralarında Tony Robbins ve Andy Harrington’ın da bulunduğu isimlerle çalışma fırsatı da buldu. Belediyelerden fabrikalara, çevrimiçi medyadan üniversitelere geniş bir alanda danışmanlık, eğitim ve koçluk hizmetleri veren Tolga; kendi işini kuran girişimcilerden üst düzey yöneticilere, kurumsal ekiplerden belediye başkanlarına birçok alanda yönetici koçluğu yapıyor.

V. Tolga HANCI kurucu ortaklarından olduğu Management Guards’da, yöneticileri yönetsel yetkinliklerle donatan gelişim programları hazırlarken işletmelerin de hedeflerine daha hızlı ulaşmaları konusunda katkı sağlıyor.